Przejdź do treści

Pomoc drogowa Płock, holowanie 24h!

  • przez
pomoc drogowa płock

Zapewniamy całodobową pomoc na drodze w Płocku i okolicach! (do 60km)

Awaria na drodze? Rozładowany akumulator? Przebite koło a Twój „zapas” został w garażu? Niespodziewanego nikt się nie spodziewa, ale od czego jesteśmy my! Nie pozwól żeby złośliwość losu pokrzyżowała Twoje plany, zadzwoń do nas i przestań martwić się unieruchomionym pojazdem. Profesjonalna pomoc drogowa jest Twojej dyspozycji 24h na dobę!

KIM JESTEŚMY? – Pan Samochodzik!
Nasza firma świadczy w pełni profesjonalne usługi z zakresu pomocy drogowej. Mogą na nas liczyć nie tylko właściciele samochodów osobowych, ale również kierowcy samochodów dostawczych, quadów, motocykliści, jak również użytkownicy maszyn rolniczych, nawet tych największego kalibru. Nie boimy się żadnych wyzwań, jeżeli Twój pojazd ma silnik i koła, przybędziemy z pomocą i zajmiemy się nim!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY? Pomagamy na drodze!
Celem naszej działalności jest świadczenie w pełni profesjonalnych usług z zakresu szeroko rozumianej pomocy drogowej.

  • Twój samochód zatrzymał się na drodze i potrzebna jest laweta? Pomożemy.
  • Unieruchomił Cię rozładowany akumulator? Zajmiemy się tym.
  • Złapałeś „gumę” a lewarek lub klucz do kół został w garażu? To żaden problem! Wystarczy jeden telefon i po chwili będziesz mógł kontynuować jazdę.
  • Przeceniłeś możliwości swojego samochodu i zakopałeś się w błocie aż po piasty? To dla nas żaden problem. Nasze profesjonalne pojazdy nie boją się błota, śniegu ani nawet kopnego piasku.
  • Spieszysz się na ważne spotkanie lub po prostu nie chcesz rozczarować rodziny, której obiecałeś wspólny wyjazd, a samochód nie chce odpalić? Przyjedziemy, naprawimy.

A co jeśli usterka okaże się poważniejsza niż się wydawało? Wtedy odholujemy Twój samochód do wskazanego przez Ciebie warsztatu, lub do jednego z zaprzyjaźnionych z nami punktów, gdzie w profesjonalnych warunkach serwisowych najlepsi mechanicy zaopiekują się twoim cackiem. Nie musisz martwić się o swoje auto – powierzone pojazdy traktujemy z największym szacunkiem i dodatkowo ubezpieczymy transport.
Na miejscu prowadzimy wypożyczalnię samochodów Płock, więc jeżeli na czas naprawy potrzebujesz środka transportu, lub po prostu przyjechałeś z innego miasta i nie chcesz polegać na komunikacji miejskiej, koniecznie skorzystaj z naszej oferty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *