Przejdź do treści

Usługa lawety w Płocku

holowanie płock laweta

Świadczymy profesjonalne usługi lawety w Płocku i okolicach (do 60km) zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Nasza specjalizacja, to pomoc drogowa. Działamy błyskawicznie i w pełni profesjonalnie, odpowiadając na Państwa potrzeby.
Lawetę zamówić mogą Państwo przy okazji stłuczki, kolizji drogowej, czy z powodu awarii pojazdu. ☎ 696 933 306

Nasze usługi, to holowanie pojazdów niezdolnych do bezpiecznego poruszania się po drogach, w tym motocykli, samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów oraz dysponujemy wysokiej klasy, niezawodnym sprzętem – w pełni sprawnymi lawetami.

Fachowość, rzetelność i konkurencyjne ceny, to nasza dewiza. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa potrzeby i sugestie w kwestii holowania pojazdów.
Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zatrudniani przez nas pracownicy to osoby o wysokiej kulturze osobistej oraz fachowcy w swojej klasie i dziedzinie. To osoby posiadające pakiet wszelkich uprawnień potrzebnych do wykonywania swojego zawodu.

Zamówiony przez Państwa transport lawetą jest w pełni bezpieczny, dlatego możecie spokojnie powierzyć nam swój samochód, który przetransportujemy do najbliższego zakładu mechanicznego lub w inne, wskazane przez Państwo miejsce.

Pełnimy kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej, dlatego śmiało mogą dzwonić Państwo do nas w razie usterki, awarii, czy kolizji na drodze. Błyskawicznie znajdziemy się na miejscu i zajmiemy się Państwa pojazdem.

Możecie też być spokojni o swoje finanse. Nasze usługi świadczymy w konkurencyjnych cenach.

DZWOŃ! ☎ 696 933 306

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *